top of page

Для бажаючих опублікувати тези потрібно:


1. Підготувати тези згідно наступних вимог:

Вимоги до оформлення матеріалів Тези в електронному вигляді приймаються українською та англійською мовами. Формат А4, всі поля – 2 см, шрифт Times New Roman № 14, міжрядковий інтервал 1,5.У тексті тез необхідно вказати: назву, ПІБ авторів, назву організації, вступ, мету, матеріали і методи, результати та обговорення, висновки (кількість знаків не повинна перевищувати 1800 з пробілами).Для формування наукової програми конференції при заповненні заявки просимо обов’язково вказати – усний виступ та/або публікація тез. Автори несуть особисту відповідальність за інформативність та якість тез і доповідей.

2. Надіслати тези на електронну адресу відповідно до тематики:


- загальна хірургія – проф. Бондарєву Р.В.

- судинна хірургія – доц. Селюку В.М.

- пластична хірургія – проф. Храпачу В.В.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора тез.
Наприклад: Іванов_Тези.
Тема листа: На конференцію, Київ, 28–29.10.2022


3. Сплатити вартість публікації тези 
Перейти до оплати (за допомогою платіжної системи Portmone) можна на головній сторінці сайту

Матеріали тез будуть опубліковані на сайті журналу «GENERAL SURGERY» http://generalsurgery.com.ua/
Вартість публікації тези – 200 грн.

Також повідомляємо, що учасникам науково-практичної конференції пропонується можливість публікації наукових статей у журналі GENERAL SURGERY. Для цього потрібно надіслати матеріали на електронну адресу редакції office.generalsurgery@gmail.com, стаття буде рецензована та опублікована (за умови дотримання всіх вимог до публікації статті журналу GENERAL SURGERY та позитивної рецензії). Вимоги до публікації статті в журналі GENERAL SURGERY за посиланням:
http://generalsurgery.com.ua/about/submissions#authorGuidelines

Вартість публікації статті в журналі: переклад на англійську мову – 150 грн за сторінку Word + 100 грн за розміщення у журналі однієї сторінки зверстаної статті.

Важливо!

Переходячи до сплати, прораховуйте самостійно суму, та вводьте її у відповідне віконце.

Для прикладу: Ви хочете опублікувати тези на сайті журналу «GENERAL SURGERY», та наукову статтю з 3х сторінок у GENERAL SURGERY, тоді загальна сума складатиме: 950грн.

Якщо з певних причин Ви бажаєте повернути сплачені кошти, напишіть листа до технічної підтримки з платежів (контакти дивитись у підвалі сайту), прикріпивши до листа квитанцію про сплату, та Ваші дані (ПІБ, телефон). 

Повернення коштів можливо тільки до опублікування тези, або статей.

 

Перейти до сплати

bottom of page